iran-sans
مسیر رشد برند شما

تکنیکهای بازاریابی و فروش ترامپ ها

0 154

بازاریابی و فروش ترامپ و همسرش

بازاریابی و فروش عامل موفقیت است اگر بر این اصل بنیادی افکار دنالد ترامپ را مورد سنجش قرار دهید و بر پایه انچه که خو در کتاب ها به رشته تحریر دراورده مقایسه نمایید خواهید دید که موفقیت همسرش ملینا در بکار گیری آنها بخصوص تکنیکهای بازاریابی کمتر خود او نیست.
خلاصه ای از کتاب های او و ۱۱ تکنیک برنده شدن را با هم مرور می نماییم


اول: بزرگ بیندیشید
“من بزرگ اندیشیدن را دوست دارم. برای من این خیلی ساده است: در هر حال اگر قرار باشد بیندیشید، می‌توانید بزرگ هم بیندیشید.”
دوم: نگران جنبه‌ی منفی باشید، جنبه‌ی مثبت از خودش مراقبت خواهد کرد
” همیشه با پیش‌بینی بدترین شرایط وارد یک معامله می‌شوم. اگر برای بدترین برنامه‌ریزی کنید- اگر بتوانید در بدترین شرایط زندگی کنید- قسمت خوب همیشه از خودش مراقبت خواهدکرد.”
سوم: انتخاب‌ها را به حداکثر برسانید
” بیش‌ازحد به یک معامله یا یک روی‌کرد وابسته‌نمی‌شوم… امکان معامله‌های زیادی را فراهم می‌کنم، چون بیش‌تر معامله‌ها، هرقدر هم که در ابتدا خوب و نویدبخش به نظر برسند، ممکن است با شکست روبه‌رو شود”
چهارم: بازارتان را بشناسید
“من دوست دارم تصور کنم این غریزه را دارم. به همین دلیل است که تعداد زیادی عددباز و تحلیلگر استخدام نمی‌کنم، و به بررسی‌های غیرواقعگرایانه‌ی بازاریابی اعتماد نمی‌کنم. بررسی‌های خودم را انجام می‌دهم و نتیجه‌های خودم را می‌گیرم.”
پنجم: از اهرم استفاده کنید
“بدترین کاری که ممکن است در یک معامله انجام دهید این است که ناتوان از موفقیت به نظر برسید. این باعث می‌شود بوی خون به مشام طرف مقابل برسد و سپس شما می‌میرید.”
ششم: مکان‌تان را به معامله ارتقا دهید
“شاید درمیان همه‌ی مفاهیم املاک و مستغلات اشتباه‌ترین برداشت این باشد که کلید موفقیت، مکان است، مکان، مکان، مکان… اول از همه، شما لزوما بهترین مکان را نیاز ندارید. چیزی که نیاز دارید بهترین معامله است.”
هفتم: اسم‌تان را سر زبان‌ها بیندازید
“چیزی که من درمورد مطبوعات آموخته‌ام این است که آنها تشنه‌ی یک داستان خوب هستند، هرچه مهیج‌تر بهتر… نکته این است که اگر کمی متفاوت، کمی زننده باشید، یا کارهایی بکنید که جسورانه و جنجال‌برانگیز هستند، مطبوعات درباره‌ی شما خواهندنوشت.”
هشتم: مبارزه کنید
“در بیش‌تر موارد به راحتی رابطه‌ی خیلی خوبی برقرار می‌کنم. با آدم‌هایی که با من خوب هستند، خوب برخورد می‌کنم. ولی وقتی آدم‌ها با من بدرفتاری ‌کنند یا در مورد من بی‌انصافی کنند یا سعی ‌کنند از من سواستفاده کنند، رویکرد کلی من، در تمام زندگی‌ام سخت مبارزه کردن بوده‌است.”
نهم: به وعده‌های‌تان عمل کنید
“شما نمی‌توانید آدم‌ها را فریب بدهید، حداقل نه برای مدتی طولانی. می‌توانید هیجان ایجاد کنید، می‌توانید تبلیغات شگفت‌انگیزی بکنید و هر نوع بازتابی از مطبوعات بگیرید، و می‌توانید کمی اغراق کنید. ولی اگر به وعده‌های‌تان عمل نکنید، آدم‌ها می‌فهمند.”
. دهم: هزینه‌ها را کنترل کنید
“اعتقاد دارم وقتی مجبور هستید باید خرج کنید. ولی به این نیز اعتقاد دارم که بیش از آن‌چه لازم است خرج نکنید.”
. یازدهم: تفریح کنید
“پول هیچ‌وقت انگیزه‌ی بزرگی برای من نبوده‌است، فقط به عنوان معیاری برای شمارش امتیازها بوده‌است. هیجان واقعی بازی کردن است

مطالب مرتبطی که شاید برای شما جالب باشد
1 از 9


نگاهی اجمالی به زندگی ملینا همسر ترامپ :
ملانیا کناوس در سال ۱۹۷۰ در نوو مستو در جنوب شرقی اسلوونی به دنیا امد او در دانشگاه لیوبلیانا مشغول به تحصیل شد و پس از حدود یک سال ترک تحصیل نموده و در خانه های مد پاریس مشغول به کار گردیدو در سال ۱۹۹۶ نیز به نیویورک نقل مکان نمود او به شش زبان قادر به صحبت کردن است و تا قبل از اشنایی با ترامپ در شغل مانکنی مشغول به کار بود.

ازدواج با ترامپ
ترامپ و ملانیا همدیگر را برای اولین بار در هفته مد نیویورک در سپتامبر ۱۹۹۸ ملاقات کردند. در آن زمان ترامپ اگرچه همسر مارلا میپلز بود ولی از یکدیگر جدا زندگی می‌کردند. ملانیا پس از مدت کوتاهی، رابطه را قطع کرد اما این دو مجدداً رابطه را آغاز کردند. رابطه ملانی و ترامپ در سال ۱۹۹۹ مورد توجه قرار گرفت و با پخش برنامه تلویزیونی کارآموز پوشش عمومی بیشتری پیدا کرد.
ترامپ و کناوس در سال ۲۰۰۴ نامزد شدند و در سال ۲۰۰۵ در کلیسای اسقفی در پالم بیچ، فلوریدا ازدواج کردند. از مهمانان جشن آنها می‌توان بهکیتی کوریک، مت لاور، رودی جولیانی، استار جونز، باربارا والترز، ریجیس فیلبین، کلی ریپا، و بیلی جوئل اشاره کرد. هیلاری کلینتون در ازدواج به عنوان مهمان دونالد ترامپ شرکت کرد
بیش از ۷ اصل از اصول ذکر شده بالا را ملینا بکار گرفته است و اساس فعالیتهای او مورد توجه جامعه امریکا قرار دارد بعد از فراز و نشیبهایی که او با همسرش در جریان انتخابات داشته اکنون اوبانوی اول امریکا است.
در نوامبر ۲۰۱۵ او در پاسخ به سؤالی در رابطه با نامزدی همسرش در انتخابات گفت: «من او را تشویق کردم به خاطر کارهایی که می‌خواهد و می‌تواند برای آمریکا انجام دهد. او مردم آمریکا را دوست دارد و می‌خواهد به آن‌ها کمک کند.
در طی زمان و با گذشت بیش از یک سال از ریاست جمهوری دونالد ترامپ او و همسرش به تمام دنیا ثابت کرده اند که اصولی را که خود انها برای خود تعریف نموده اند در جامعه امریکا موجب موفقیت و پیروزی کامل است بخصوص ان اصل که باید به تمام وعده های خود عمل نمود.

لیست کتاب های دونالد ترامپ

دو مرد یک پیام “چرا دوست داریم شما هم ثروتمند شوید؟”
۱۰۱ راه موفقیت
بزرگ فکر کن
چگونه در زندگی برنده شوید؟ آموزش غیر رسمی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار
چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید
چرا می خواهیم شما ثروتمند باشید؟
دست‌های طلایی
مثل یک قهرمان فکر کن
هنر معامله
چگونه در زندگی برنده شوید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.