iran-sans
مسیر رشد برند شما

همراه شما هستیم در گروه  برندزوی با

دیجیتال مارکتینگ

 

دیجیتال مارکتینگ خدمتی است جهت توسعه و افزایش ضریب نفوذ برند در فضای مجازی و محلی که امروزه حتی بیشتر از فضای واقعی بر روی مخاطبان تاثیر گذار است. ما در برندزوی همراه شما هستیم تا در فضای اینترنتی ، دنیایی پر از ارتباطات سریع بین شما و مشتری برقرار سازیم

سیستم های مدیریتی


مدیرتوانا درابتدا نیازمندی های سازمان خود را شناسایی نموده و برای آنها راهکار مشخص می کند تا در ساختاری مناسب آنها را پیاده سازی نماید. ما دربرندزوی همراه شما هستیم تا باشیوه های نوین مدیریتی شامل طراحی،بازنگری واجرا،چشم انداز کسب و کارتان را در دسترس قرار دهیم

بازار یابی و فروش

 

بازاریابی، تشخیص به موقع نیازهای مشتری برای ارائه محصول و خدمات بهتر است.

فروش رساندن محصول و خدمات در وضعیت مناسب به مشتری و بازگشت سرمایه به موقع می باشد. ما همراه شما هستیم برای بکار گیری بهترین متدها و اثربخشترین روش ها .

برند سازی

 

توسعه برند و برند سازی، موفقیت و بهبود کسب و کارتان را در بلند مدت نزد کارکنان شما و مشتریان نسبت به رقبای شما تضمین می نماید. ما در برندزوی همراه شما هستیم تا با استفاده از روش های نوین برندسازی برای آگاهی بیشتر از هویت شما، ارزش هایتان را نزد مخاطب متمایز سازیم

گروه برندزوی از مرحله شروع به کار یک کسب وکار( تدوین استراتژی و تهیه مدل کسب وکار و امکان سنجی و … ) تا مراحلی که نیاز به بهبود و ایجاد بهره وری بیشتر در هر یک از زمینه های سیستم های مدیریتی ، بازاریابی و فروش برند سازی و دیجیتال مارکتینگ یا هر خدمات دیگری که مرتبط با یک کسب و کار می‌تواند باشد(انالیز بروز خطا، نقاط قوت و ضعف، برنامه ریزی و اجرای آمیخته بازاریابی و فروش، یکپارپه سازی فعالیتهای تبلیغات و بازاریابی و فروش، برند سازی و یافتن جایگاه مناسب نزد مشتری و … ) خدمات لازم را ارائه خواهد داد.
آنچه که به عنوان سرلوحه کار گروه برندزوی مطرح می باشد این است که فعالیت ها در راستای شکل ‌گیری و بهبود تماماً بر پایه دانش روز و بهترین مدل های اجرایی قرار داشته و اجرا می گردد

همانطور که در بخش “خدمات ما” در سایت برندزوی مشاهده می فرمایید کلیات و بخش هایی را که به عنوان بخش های اصلی خدمات گروه قابل ارایه می باشد آورده شده است، که شامل سیستم های مدیریتی، برندسازی، بازاریابی و فروش، دیجیتال مارکتینگ و کلیه امور اجرایی فضای مجازی (اینترنت) بوده و بسته به خواست مشتری اجرا می گردد.
اگر خدماتی را که گروه برندزوی می‌تواند ارائه دهند را پاسخ یک مسئله در نظر بگیریم قطعاً برای بهترین پاسخ و بهترین ارائه لازم است که مسئله و نوع درخواست شفاف و روشن باشد، بنابراین با در نظر گرفتن این مطلب که نوع خواسته و مسئله اساس چگونگی پاسخ به انرا مشخص می سازد برای آشنایی بیشتر با نوع خدمات گروه برندزوی می توانید به صورت تلفنی با گروه تخصصی برندزوی تماس گرفته و در مورد آنچه که می توانند به مجموعه شما کمک نمایند مشورت اولیه نمایید و یا حتی در صورت صلاحدید می توانید با هماهنگی دفتر برندزوی قرار ملاقات با گروه تخصصی را هماهنگ نموده و با خدماتی که می‌توانند در این زمینه به شما یاری رساند آشنا شوید.

آنچه که برای گروه برندزوی به عنوان ارزش تلقی می گردد ارائه خدماتی است که به مشتری کمک نماید کسب و کار خود را ارتقا بخشیده و به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را ادامه دهد بنابراین با در نظر گرفتن آنچه که مشتری اعلام می دارد و خواهان آن می باشد، نوع خدمات و روش اجرا، محدوده کار و همچنین زمان اجرا توافق و تعیین شده و با همکاری گروه های تخصصی بهترین پیشنهاد بهبود به ایشان ارائه خواهد شد.

عقد قرارداد با گروه برند مطابق رویه جاری در بازار کسب و کار کشور می باشد و نوع و شکل آن با توجه به محدوده خدمات ارائه شده است درخواست مشتری تعیین می گردد آنچه که مسلم است مجموعه برندزوی به تمامی توافق های صورت گرفته متعهد بوده و تمام تلاش خود را برای بهترین اجرا می نماید.
گروه برندزوی فعالیتها و قراردادهای رسمی خود را با نام شرکت مسیر آرمان تجارت البرز صورت می دهد.

معرفی مدرن

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برندزوی

تم فارست انواتو مارکت

خرید قالب از سایت تمفارست

انتخاب بهترین قالب های تمفارست

سایت تم فارست بزرگترین مرجع خرید قالب و پلاگین برای سایت است. داشتن یک قالب خوب برای سایت از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا که شخصی که برای اولین بار سایت شما را می بینید اولین چیزی که به آن توجه میکند دیزاین و طراحی سایت است که اگر مناسب و زیبا نباشد سریع سایت را می بنند و به این صورت میانگین زمان افراد که در سایت ما می مانند پایین میاید و سایت شما به سختی میتواند در این شرایط به کسب و کار شما رونق دهد

وب سایت بزرگ  برندزوی  بعد از یک سال کار شبانه روزی در ابتدای سال نود و شش افتتاح گردید, ایده اولیه طراحی این سایت بر پایه فراهم کردن مکانی جهت تجارت سهل و آسان طراحان وب و همچینین دسترسی آسان وب مسترها به کارهای بروز و با کیفیت بوده.

سئو (بهینه سازی وب سایت در گوگل) یک‌ رشته بازاریابی است و تمرکزش بر آن است تا در نتایج موتورهای جستجو بیشتر دیده شوید.سئو وب سایت شامل تمام پارامترها و اقداماتی است که شما برای کسب رتبه در گوگل و سایر موتورهای جستجو , افزایش ترافیک ورودی به سایت و مطلع شدن موتورهای جستجو از وب سایتتان انجام می دهید.