iran-sans
مسیر رشد برند شما

نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر تهران برگزارشد

International Exhibition of Tourism City of Tehran

نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری است که در باغ ایرانی (( ماهان)) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بزرگ بازاربزرگ ایران (ایران مال) برگزار شد.

0 215

نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر

در حواشی برگزاری صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 97/6/3 شروع و در تاریخ 97/6/9 به پایان رسید،نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر تهران نیز در تاریخ 97/6/4 آغاز به کار کرد.

نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر نخستین نمایشگاه بین المللی  اقتصاد و سرمایه گذاری  گردشگری است که در باغ ایرانی (( ماهان)) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بزرگ بازاربزرگ ایران (ایران مال) برگزار شد.

در نخستین روز برگزار نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر افرادی همچون رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری (علی اصغر مونسان)، معاون سازمان د(محمد محب خدایی) با همکاری و همراهی 31 استان کشور و شرکت ایران نوین و همچنین تعداد زیادی از علاقه مندان به حوزه اقتصاد و گردشگری  حضور داشتند.

به نقل از معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری :

 امروزه به این باور رسیده ایم که با کمترین هزینه و مدیریت نوین می توان شهرها را بر اساس شهر گردشگری شکل داد.

این تبلور را در برنامه هایمان داریم و می خواهیم به اهداف موردنظرمان برسیم.

یکی از بارزترین مراکز که نیازهای یک شهر گردشگر را در خود دارد همین مرکز تجاری و فرهنگی است، بنابراین صرفا شهر گردشگر محدود به یک شهر نیست بلکه شهر گردشگر مقصدی است که میزبان خود را برای پذیرایی از میهمان آماده کرده است.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر تبدیل کردن استان تهران به شهر گردشگری است.

نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر

در ادامه این مراسم، اثنی عشری مدیر روابط عمومی مجتمع ایران مال توضیح داد :

اهداف زیادی را برای نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر دنبال می کنیم که آقای معاون به آن اشاره کرد.

ایجاد زمینه تعادل میان بخش خصوصی و دولتی، شناسایی حوزه گردشگری و ارتقاء جایگاه گردشگری در بین عموم از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

از جمله نهاد هایی که آماده خدمت رسانی به عموم مردم هستند : هتل های کشور مراکز تفریحی و سیاحتی، موسسات بانکی و مالی، مراکز آموزشی گردشگری و هتلداری نشریات این حوزه و … می باشد که تمامی توانمندی های خود را در معرض نمایش گذاشته اند.

نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر

به علاوه در ان نمایشگاه گروه موسیقی رستاک با اجرای زنده موسیقی خود مراسم را مزین کردند.

لازم به ذکر است که نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر تا پایان هفتم شهریور 97 از ساعت 10 الی 17 بعد از ظهر پذیرای بازدید کنندگان محترم می باشد.

تمامی افرادی که به حوزه صنعت گردشگری می توانند به مجتمع بزرگ ایران مال واقع در انتهای بزرگراه شهید همت غرب مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.