iran-sans
مسیر رشد برند شما

نمایشگاه بین المللی CEBIT

International Exhibition CEBIT

cebit نمایشگاهی بین المللی که از سال 1970 در هانوفر آلمان همه ساله برگزار شده است.این نمایشگاه که با محوریت :صنعت کامپیوتر،شبکه و فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار میشود.در طی سال های برگزاری خود شاهد جالب ترین و خلاقانه ترین ایده های عملی شده می باشد .

0 108

نمایشگاه بین المللی CEBIT

نمایشگاه بین المللی CEBIT بزرگ ترین نمایشگاه کامپیوتری دنیاست که نخستین نمایشگاه آن در سال 1970 برگزار شد.

نمایشگاه کامپیوتری CEBIT  بزرگترین رویداد در صنعت کامپیوتر ،شبکه و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که همه ساله با حضور فعالان علم کامپیوتر ، ارتباطات و مخابرات در محل نمایشگاه های آلمان در شهر هانوفر برگزار می شود.

این نمایشگاه که با عنوان معیاری برای کاربرد خلاقیت و هنر در صنعت فناوری و اطلاعات شناخته شده است ، جالب ترین و خلاقانه ترین ایده های عملی شده را می توان در آن یافت.

طیف وسیعی از کمپانی‌ها ،سازمان ها و مراکز معتبر پژوهشی مرتبط با تکنولوژی های نوین ارتباطی و اطلاعاتی در نمایشگاه کامپیوتر آلمان شرکت می کنند و دستاوردهای تخصصی خود را در معرض دید عموم و کارشناسان این صنعت قرار می‌دهند.

نمایشگاه فناوری اطلاعات هانوفر،معروف به سبیت که مورد توجه سیاستمداران نیز هستند فرصت بسیار خوبی برای تولیدکنندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات برای عرضه و فروش آنها به تمام دنیا می باشند.

نمایشگاه های مشهور و کم نظیر دیگری در نقاط مختلف جهان در حوزه های گوناگون مرتبط با آی تی برگزار می‌شود مانند نمایشگاه ‏ CES لاس وگاس GSMT -بارسلونا و الکامپ تهران و…اما کارشناسان سبیت را مهمترین رویداد صنعت ارتباطات قلمداد می کنند.

دلیل آن هم این است که سبیت نوعی حاصل جمع آن هاست و حوزه های متنوعی من جمله :مدیریت ارتباط با مشتری CRM ، راهکارهای سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی ERP، تامین زیرساخت های شبکه های ارتباطی ،تجارت الکترونیک و امنیت اطلاعات ،دولت دیجیتال، بهداشت الکترونیک و کمپانی های گوناگون تولید کننده نرم افزار و سخت افزار کامپیوتری و کنسول های بازی را در بر می گیرند.

بررسی نمایشگاه سبیت در سال‌های اخیر

  • ۲۰۱۸ : سی و یکمین نمایشگاه سبیت در یازدهم الی ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ ( ۲۱ الی ۲۵ خرداد ۹۷ )همانند تمامی سال ها در شهر هانوفر آلمان برگزار شد لیست محصولات ارائه شده در سبیت ۲۰۱۸ شامل :ارتباطات ،شبکه و مراکز داده ها ،مدیریت ارتباط با مشتری CRM ،فروش ،بازاریابی و آنالیز داده ها ،راهکارهای تجارت الکترونیک و بخش زنجیره‌ی تامین جهانی می باشد .

تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه ۲۰۰ هزار نفر و تعداد غرفه های این نمایشگاه 3000 می باشد.

 

  • Cebit

 

 • ۲۰۱۷: ‌سی امین نمایشگاه سبیت در ۲۰ الی ۲۴ مارس ۲۰۱۷ ( 30 اسفند ۹۵ الی ۴ فروردین ۹۶ )همانند تمامی سالها در شهر هانوفر آلمان با محوریت اقتصاد دیجیتالی به ارائه جدیدترین و خلاقانه ترین ایده های عملی شده برگزار شد .

یکی از جذاب ترین بخش سیبیت ۲۰۱۷ را ROCK THE BLOG   است که در واقع این بخش محل گرد آمدن گرداندن وبلاگ نویسان و متخصصان بازاریابی و روابط عمومی است که به دنبال آخرین دستاوردها در صنعت وبلاگ نویسی هستند .

هدف آنها تلاش برای انتخاب متعادلی از تم ها در زمینه های رسانه ای و فناوری، شیوه زندگی ،خودرو ،امور مالی و سیاست و قانون می باشد.

 • ۲۰۱۶ : بیست و نهمین نمایشگاه سبیت در تاریخ ۱۴ الی ۱۸ مارس ۲۰۱۶( ۲۴ الی ۲۸ اسفند ۱۳۹۴) با بیش از 4200 هزار غرفه گذار از ۷۰ کشور دنیا برگزار شد و میزبان بیش از ۳۵۰ هزار بازدید کننده متخصص به ویژه پیشگامان و فعالان علوم کامپیوتر، ارتباطات ،مخابرات و فناوری اطلاعات از ۱۲۰ کشور جهان بود .محصولات ارائه شده در این نمایشگاه شامل:
 1. دیدن یک مجسمه کوچک شده و سه بعدی از خودتان توسط کمپانی bostpot
 2. هدست های واقعیت مجازی توسط کمپانی unity
 3. و …

از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می باشد.

بدون نظر
 1. بهار رعیت می گوید

  Visitor Rating: 5 Stars

 2. ناشناس می گوید

  Visitor Rating: 5 Stars

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.