iran-sans
مسیر رشد برند شما

با ما در ارتباط باشید یا از فرم های زیر پاسخی بیابید

آیا شما هم  پرسش و پاسخی دارید؟

 

با درود فراوان بر شما بازدید کننده گرامی. در این بخش بیشترین و مهمترین سوالات متداولی که برای هر کاربری در ذهن بوجود امده را قرار داده ایم. البته اگر سوال شما در این صفحه یافت نشد میتوانید از طریق بخش تماس با ما یا شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید تا به سوال شما با کمال میل در سریع ترین زمان پاسخ گو باشیم.

از ما بپرسید …

آیا سوالی دارید که نتوانسته اید در این صفحه پاسخی برای آن یافت نمایید؟

=”تماس با ما”]

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی دارید، پاسخش را دریافت کنید!

“خدمات گروه برندزوی در چه مرحله‌ای از شروع به کسب و کار ارائه می گردد؟”

گروه برندزوی از مرحله شروع به کار یک کسب وکار( تدوین استراتژی و تهیه مدل کسب وکار و امکان سنجی و … ) تا مراحلی که نیاز به بهبود و ایجاد بهره وری بیشتر در هر یک از زمینه های سیستم های مدیریتی ، بازاریابی و فروش برند سازی و دیجیتال مارکتینگ یا هر خدمات دیگری که مرتبط با یک کسب و کار می‌تواند باشد(انالیز بروز خطا، نقاط قوت و ضعف، برنامه ریزی و اجرای آمیخته بازاریابی و فروش، یکپارپه سازی فعالیتهای تبلیغات و بازاریابی و فروش، برند سازی و یافتن جایگاه مناسب نزد مشتری و … ) خدمات لازم را ارائه خواهد داد.
آنچه که به عنوان سرلوحه کار گروه برندزوی مطرح می باشد این است که فعالیت ها در راستای شکل ‌گیری و بهبود تماماً بر پایه دانش روز و بهترین مدل های اجرایی قرار داشته و اجرا می گردد.

آنچه که برای گروه برندزوی به عنوان ارزش تلقی می گردد ارائه خدماتی است که به مشتری کمک نماید کسب و کار خود را ارتقا بخشیده و به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را ادامه دهد بنابراین با در نظر گرفتن آنچه که مشتری اعلام می دارد و خواهان آن می باشد، نوع خدمات و روش اجرا، محدوده کار و همچنین زمان اجرا توافق و تعیین شده و با همکاری گروه های تخصصی بهترین پیشنهاد بهبود به ایشان ارائه خواهد شد.

همانطور که در بخش “خدمات ما” در سایت برندزوی مشاهده می فرمایید کلیات و بخش هایی را که به عنوان بخش های اصلی خدمات گروه قابل ارایه می باشد آورده شده است، که شامل سیستم های مدیریتی، برندسازی، بازاریابی و فروش، دیجیتال مارکتینگ و کلیه امور اجرایی فضای مجازی (اینترنت) بوده و بسته به خواست مشتری اجرا می گردد.
اگر خدماتی را که گروه برندزوی می‌تواند ارائه دهند را پاسخ یک مسئله در نظر بگیریم قطعاً برای بهترین پاسخ و بهترین ارائه لازم است که مسئله و نوع درخواست شفاف و روشن باشد، بنابراین با در نظر گرفتن این مطلب که نوع خواسته و مسئله اساس چگونگی پاسخ به انرا مشخص می سازد برای آشنایی بیشتر با نوع خدمات گروه برندزوی می توانید به صورت تلفنی با گروه تخصصی برندزوی تماس گرفته و در مورد آنچه که می توانند به مجموعه شما کمک نمایند مشورت اولیه نمایید و یا حتی در صورت صلاحدید می توانید با هماهنگی دفتر برندزوی قرار ملاقات با گروه تخصصی را هماهنگ نموده و با خدماتی که می‌توانند در این زمینه به شما یاری رساند آشنا شوید.

عقد قرارداد با گروه برند مطابق رویه جاری در بازار کسب و کار کشور می باشد و نوع و شکل آن با توجه به محدوده خدمات ارائه شده است درخواست مشتری تعیین می گردد آنچه که مسلم است مجموعه برندزوی به تمامی توافق های صورت گرفته متعهد بوده و تمام تلاش خود را برای بهترین اجرا می نماید.
گروه برندزوی فعالیتها و قراردادهای رسمی خود را با نام شرکت مسیر آرمان تجارت البرز صورت می دهد.